برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab T561

صفحه نمایش:از نوع TFT LCD با اندازه‌ی 9.6 اینچ و دقت تصویر 800 × 1280 پیکسل - تراکم پیکسلی: 157.2 پیکسل بر اینچ
ارتباطات:به همراه قابلیت مکالمه پشتیبانی از شبکه 2G ، 3G - مجهز به GPRS ، EDGE ، Wi-Fi ، بلوتوث
دوربین:دارای دوربین با کیفیت 5 مگاپیکسل به همراه وب کم 2MP
ادامه مطلبShow less
ویژگی ها:
کمتر از 2 گیگابایت
4.4 KitKat
3G
توضیحات

معرفی گلکسی تبلت t561 سامسونگ

تبلت t561 سامسونگ به اندازه ای کارایی دارند که می توانید با استفاده از آن ها سبک زندگی خود را ارتقا بخشید. با انتخاب این سری از تبلت های برند سامسونگ می توانید آسوده خاطر باشید که بهترین انتخاب را کرده اید. سایز صفحه تبلت t561 سامسونگ به گونه ای است که به راحتی می توانید آن را در دست خود بگیرید و با آن کار کنید. تبلت های گلکسی سامسونگ T-561 در ژانویه سال 2015 روانه بازار شدند و در اختیار کاربران قرار گرفتند.

پشتیبانی از سیستم عامل اندروید و استفاده از ویژگی cutting edge دریچه ای از دنیای جدید از سرگرمی و ارتباطات را به روی شما خواهد گشود. صفحه نمایش هوشمند تبلت t561 سامسونگ، باعث ارتقا کیفیت تصاویر شده و همچنین می توانید با استفاده از کیفیت فوق العاده صفحه نمایش آن از بازی ها، تماشای فیلم، شنیدن موسیقی، استفاده از برنامه های کاربردی و اپلیکیشن ها و مرورگر وب نهایت لذت را ببرید.

ویژگی های تبلت t561 سامسونگ

تبلت t561 سامسونگ دارای خاصیت فوکس خودکار بوده و رزولوشن دوربین جلوی این تبلت ها 2 مگا پیکسل و دوربین پشت 5 مگا پیکسل است.ذدر این نوع تبلت های گالکسی سامسونگ، از سنسور شتاب سنج استفاده شده است. هسته پردازشگر مورد استفاده در تبلت t561 سامسونگ، هسته Quad- core ( چهار هسته ای ) است و سرعت پردازشگر این تبلت ها 30/1 گیگاهرتز می باشد.

تبلت t561 سامسونگ

همانطور که می دانیم یکی از پارامترهای مهم هر گوشی تلفن همراه یا تبلت، حافظه آن است. حافظه تتبلت t561 سامسونگ، 50/1 گیگابایت بوده و قابلیت پشتیبانی از کارت های حافظه میکرو SD را نیز دارند.

نسبت ابعاد 16:10 و سایز صفحه 4/24 سانتی متر ( در حدود 6/9 اینچ ) و رزولوشن صفحه 800*1280 می باشد.در خصوص سیستم های نرم افزاری تبلت t561 سامسونگ می بایست ذکر کرد که از سیستم عامل اندروید 4/4 پشتیبانی نموده است.

امکان اتصال تبلت t561 سامسونگ از طریق واسط wlan امکان پذیر است. این سری از گلکسی های برند سامسونگ، مجهز به سیستم GPS و همچنین پشتیبانی از شبکه سلولی یا GSM و فناوری اتصال داده های سلولی و همین طور بلوتوث می باشند.

ظرفیت باتری تبلت t561 سامسونگ، 5000 میلی آمپر ساعت است. وزن تقریبی این تبلت ها چیزی در حدود 495 گرم بوده و پهنای آن 5/149 میلی متر و عمق آن 5/8 میلی متر و ارتفاع آن 9/241 میلی متر است و به رنگ مشکی متالیک در بازار موجود می باشد. محیط کاربری بسیار کاربرپسندانه در تبلت t561 سامسونگ موجود بوده و در پکیج بسته بندی این تبلت ها، آداپتور AC موجود بوده و دارای گواهی WEEE می باشد.

معیارهای خرید گلکسی تبلت t561 سامسونگ

از جمله معیارهای خرید تبلت t561 سامسونگ می توان به حافظه هشت گیگابایتی آن و همچنین دوربین  5 مگاپیکسل و امکان عکاسی سلفی آن اشاره نمود. سیستم عامل اندروید 4 سیستم عاملی است که بسیاری از برنامه های کاربردی را پشتیبانی می کند و با توجه به این نکات می توانید وابسته به نیاز خود، خرید مطلوبی داشته باشید.

تبلت t561 سامسونگ

چرا تبلت t561 سامسونگ را بخریم؟

اگر کیفیت تصاویر و روزولوشن تصاویر برای شما اهمیت دارد، خرید تبلت t561 سامسونگ به شما پیشنهاد می شود.

حافظه داخلی هشت گیگابایتی و قابلیت ارتقا به حافظه های میکروsd زمینه را فراهم می کند که به راحتی بتوانید فایل های کتاب های الکترونیکی را در تبلت خود مطالعه کنید و در اصل یک کتابخانه پرتابل همیشه همراه خود داشته باشید.

نظرات کاربران تبلت t561 سامسونگ

1-تبلت t561 سامسونگ، تبلتی زیبا و فوق العاده خوش دستی است. به راحتی می توانم با آن کار کنم و در زمان عکاسی می توانم عکس های زیبا و با رزلوشن مطلوب بگیرم. من واقعا از خرید خود رضایت دارم.

2-من می توانم ساعت ها با استفاده از تبلت گلکسی سامسونگ T-561، به موسیقی گوش فرا دهم و نگران تمام شدن شارژ باتری 5000 میلی آمپر ساعته آن نباشم. برای من که علاقه شدیدی به گوش دادن به موسیقی دارم، بهترین انتخاب بود.

3-من علاقه زیادی به مطالعه کتاب های الکترونیکی دارم. با خرید تبلت t561 سامسونگ، همواره کتابخانه ام را به همراه دارم و در ایستگاه اتوبوس و مترو و یا زمانی که منتظر نوبت پزشک هستم به راحتی می توانم به علاقه اصلی خود یعنی مطالعه بپردازم. خرید تبلت های گلکسی سامسونگ T-561 برای من بهترین گزینه بوده است.

ادامه مطلب Show less
جزئیات محصول

مشخصات

وزن
495 گرم
ساختار بدنه
پلاستیک
پردازنده گرافیکی
Mali-400 MP2 GPU
مقدار RAM
کمتر از 2 گیگابایت
پشتیبانی از کارت حافظه جانبی
microSD
حداکثر ظرفیت کارت حافظه
128 گیگابایت
نوع صفحه نمایش
TFT LCD
اندازه صفحه نمایش
9.6 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش
800 × 1280 پیکسل
تراکم پیکسلی
157.2 پیکسل بر اینچ
سایر قابلیت‌های صفحه نمایش
قابلیت دریافت 5 لمس همزمان
نوع سیم کارت
سایز میکرو (12 × 15 میلی‌متر)
شبکه های ارتباطی
3G
شبکه 2G
GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
شبکه 3G
B1(2100), B8(900
بلوتوث
نسخه‌ی 4.0 با پروفایل‌های A2DP , AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
فناوری مکان‌یابی ( GPS )
A- GPS , GLONASS
درگاه اتصال کابلی
microUSB
دوربین
دارد
مشخصات دوربین اول
دوربین پشتی با کیفیت 5 مگاپیکسل و با رزولوشن 1944 × 2592 پیکسل
فوکوس خودکار ( Auto Focus )
قابلیت ثبت موقعیت مکانی و زمانی عکس‌ها و فیلم‌های گرفته شده (Geo-Tagging)
قابلیت فیلم‌برداری با کیفیت 720p و با سرعت 30 فریم بر ثانیه
فلش
ندارد
بلندگو
دارد
ورودی جک 3.5 میلیمتری صدا
دارد
سیستم عامل
Android
نسخه سیستم عامل
4.4 KitKat
باتری
باتری غیر قابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت
قابلیت پشتیبانی از سیم کارت
دارد - یک سیم کارت
ابعاد
8.5 × 149.5 × 241.9 میلی متر
قابلیت مکالمه
دارد
Wi-Fi
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct
حس‌گرها
شتاب‌سنج ( Accelerometer )
امکانات دیگر
قابلیت مکالمه در این تبلت تنها از طریق هندزفری امکان‌پذیر است.
ظرفیت حافظه داخلی
8 گیگابایت
کارکرد باتری
حداکثر 95 ساعت در حالت پخش موزیک مداوم
دفترچه‌ راهنما , شارژر , کابل USB
نمایش کامل مطلب نمایش خلاصه مطلب
نظرات
بدون نظر

تجربه خرید خود را با بقیه به اشتراک بگذارید

• امتیاز کلی محصول:
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
هیچ سوالی تا کنون پرسیده نشده است .

سوال خود را بپرسید. حتما پاسخی دریافت خواهید کنید

یک سوال جدید بپرسید
موجود شد ، خبرم کن

طراحی

وزن
495 گرم
ساختار بدنه
پلاستیک
ابعاد
8.5 × 149.5 × 241.9 میلی متر

پردازنده

پردازنده گرافیکی
Mali-400 MP2 GPU

حافظه

مقدار RAM
کمتر از 2 گیگابایت
پشتیبانی از کارت حافظه جانبی
microSD
حداکثر ظرفیت کارت حافظه
128 گیگابایت
ظرفیت حافظه داخلی
8 گیگابایت

صفحه نمایش

نوع صفحه نمایش
TFT LCD
اندازه صفحه نمایش
9.6 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش
800 × 1280 پیکسل
تراکم پیکسلی
157.2 پیکسل بر اینچ<br />
سایر قابلیت‌های صفحه نمایش
قابلیت دریافت 5 لمس همزمان

مخابرات و ارتباطات

نوع سیم کارت
سایز میکرو (12 × 15 میلی‌متر)
شبکه های ارتباطی
3G
شبکه 2G
GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
شبکه 3G
B1(2100), B8(900
بلوتوث
نسخه‌ی 4.0 با پروفایل‌های A2DP , AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
فناوری مکان‌یابی ( GPS )
A- GPS , GLONASS
درگاه اتصال کابلی
microUSB
قابلیت پشتیبانی از سیم کارت
دارد - یک سیم کارت
قابلیت مکالمه
Wi-Fi
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct

دوربین

دوربین
مشخصات دوربین اول
دوربین پشتی با کیفیت 5 مگاپیکسل و با رزولوشن 1944 × 2592 پیکسل <br /> فوکوس خودکار ( Auto Focus )<br /> قابلیت ثبت موقعیت مکانی و زمانی عکس‌ها و فیلم‌های گرفته شده (Geo-Tagging)<br /> قابلیت فیلم‌برداری با کیفیت 720p و با سرعت 30 فریم بر ثانیه
فلش

صدا

بلندگو
ورودی جک 3.5 میلیمتری صدا

امکانات نرم افزاری

سیستم عامل
Android
نسخه سیستم عامل
4.4 KitKat

حسگر ها

حس‌گرها
شتاب‌سنج ( Accelerometer )

سایر مشخصات

امکانات دیگر
قابلیت مکالمه در این تبلت تنها از طریق هندزفری امکان‌پذیر است.

باتری

باتری
باتری غیر قابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت
کارکرد باتری
حداکثر 95 ساعت در حالت پخش موزیک مداوم<br /> دفترچه‌ راهنما , شارژر , کابل USB

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم